O nás

Naše rodinné vinařství najdete v jednom z nejmalebnějších koutů jižní Moravy, ve vinařské obci Vrbice. Její dominantou je kostel sv. Jiljí a pod ním ležící úchvatný komplex vinných sklepů kopaných přímo do pískovcového kopce zvaného „Stráž“. Tento jedinečný labyrint je unikátní tím, že sklepy jsou v některých místech kopané i v sedmi patrech nad sebou.

V jednom z těchto půvabných sklepů pro vás připravujeme vína, která jsou určena jak pro každodenní potěšení, tak pro slavnostní chvíle.

Hrozny k výrobě našich vín pěstujeme ve vlastních vinicích, které se rozkládají na osluněných svazích v okolí Vrbice a taky v sousedních Čejkovicích. Na celoroční péči o vinohrady i o sklepní hospodářství se pilně podílejí výhradně členové naší rodiny, od těch nejmladších až po ty nejzkušenější.

Při výrobě vína citlivě kombinujeme moderní technologie a poznatky s tradičními zkušenostmi a osvědčenými postupy. Citlivé a šetrné zpracování kvalitních hroznů bez nadměrného používání chemických přídavků je u nás základem pro výrobu vyvážených a jedinečných vín. Také kombinace optimálních klimatických podmínek a správné půdní složení nám velmi pomáhají docílit kvalitních svěžích vín s ovocnými tóny, které jsou oku i jazyku lahodící.

Jste-li milovníci vína, rádi vás na Vrbici přivítáme a nabídneme příjemné posezení spojené s degustací. Stejně jako k vínu přistupujeme i k našim zákazníkům. Tak jako každé víno, tak i každý host si u nás zaslouží individuální péči a přístup.

Zdeňka a Rosťa Michnovi

Buďte s námi v kontaktu

10 + 7 =

Navštivte nás

Vinařství Michna
Vrbice 218, 691 09 Vrbice
Česká republika

Zavolejte nám

tel. +420 776 110 103
tel. +420 776 205 531

Firemní údaje

Rostislav Michna
Vrbice 426, 691 09 Vrbice
Výpis z Živnostenského rejstříku

IČ 709 55 573
DIČ CZ7711024090